Individuální masážní péče

Masáž na míru, to je doteková terapie s individuálním přítupem, založená na orientálních principech. Každá bytost je jedinečná se svými pocity, fyzickým a psychickým zdravím. Proto je i každá masáž vedena jedinečným způsobem pro danou chvíli a potřeby klienta. Nabízím tak opravdu účinnou masáž složenou z toho nejlepšího právě pro Vás.

Moje masáže jsou především o celostním přístupu, tedy vnímání klienta kompaktně se všemi úrovněmi bytosti – fyzická, psychická a spirituální. A to i v případě přijde-li ke mně „jen“ pro uvolnění ztuhlých svalů. Protože ona ztuhlost je neoddělitelně spojena s myslí.

Orientální masáž na míru zahrnuje

Díky 13 letým zkušenostem vycházím ze znalosti anatomie a fyziologie těla, tak z orientálních principů, zejména čínské medicíny, ajuruvédy a jógy. Můžu tak utvářet masáž odpovídající Vašim fyzickým i psychickým potřebám pro danou chvíli.
 
Společně si projdeme Vaše zdravotní
omezení, pobavíme se o Vašich potřebách a na základě všech poznatků Vám navrhnu způsob řešení. Pokud jste otevření představě, že vše souvisí se vším, ráda Vám ukážu psychosomatický či spirituální pohled na Vaše obtíže.  Masáž si mohou dopřát i ženy v těhotenství.
Nejedná se tak o klasickou či sportovní masáž. I když jejich prvky využívám. Přesto může být velmi intenzivní a účinná pro namáhané, bolestivé či jiným způsobem přetížené svalstvo. Díky pomůckám čínské masáže (baňky, guasha, moxa), můžete zažít opravdovou úlevu.


Co tedy vše zahrnuje takováto masáž?
Samozřejmě záleží na tom, jaké partie těla budu masírovat a na vhodnosti prvků pro Váš zdravotní stav. Ne vše je vhodné pro každého. A jak se říká, méně je někdy více. Také hraje roli roční období.

 • Masážní péče bio rostlinnými oleji od certifikované české značky Nobilis
 • Promasírování zatuhlého svalstva kombinací těch nejvhodnějších technik
 • Principy čínské masáže
  – působení na akupresurní body
  – baňkování
  – masáž Gua Sha destičkou
 • Prvky thajské masáže
 • Reflexní masáž chodidel, rukou, hlavy a obličeje

Cena:
900,-/60minut

Ráda bych vás motivovala dopřát si celotělovou péči. Neboť ta je opravdu nejúčinnější. I když vás bolí třeba jen jedna část těla, tělo je celek, kde je vše navzájem propojené.

Celotělová masáž trvá 90 – 120 minut podle indikací pro danou chvíli. Je možné se domluvit na přesném čase, který nechcete abych překročila nebo souhlasíte s komplexní péčí bez přesného časového ohraničení tak, abych mohla o každou část těla pečovat co nejdůkladněji a masáž tak byla opravdu efektivní pro individuální potřeby Vašeho těla.

Částečná masáž trvá nejčastěji 30 -60 minut a skládá se z masáže vybraných partií těla dle Vašich potřeb či mého doporučení. Nejčastěji jde o důkladnou masáž zad a šíje buďto samostatně nebo v kombinaci s dálšími partiemi.

 

Objednávky přijímám telefonicky, mailem nebo prostřednictvím facebooku. Vzhledem k časové vytíženosti je problém se mi dovolat, proto, pokud se mi nedovoláte, prosím o sms a já Vám ráda zavolám zpátky.