Děkuji za krásná setkání a vzájemná obohacení.Měla jsem to potěšení a bylo mi velikou ctí být u Nikol na thajské masáži. Všem moc doporučuji svěřit se do rukou velmi zkušené odbornice na masáže a nechat se díky pomalým dotekovým harmonickým pohybům díky této relaxační masáži krásně uvolnit, protáhnout, rozproudit svaly a všechny buňky po celém těle. Nikol moc děkuji, pro mou další práci v home office jsem si nemohla nic jiného v tento čas dopřát. Navíc s nádhernou keltskou hudbou:-)
Děkuji a přeji vše dobré a další spokojené klienty, kteří se za Vaší laskavou péčí a profesionálním přístupem, radami a Vašimi znalostmi o lidském tělě budou k Vám rádi navracet a doporučovat dalším:-)

,,Masáže NikolSefirot ráda doporučím všem, kteří mají rádi léčivý dotyk, chtějí se opravdu uvolnit a udělat něco příjemného a zároveň prospěšného pro své tělo. U Nikol jsem se vždy cítila jako doma. Milý pozitivní přístup a zároveň profesionalita. Poté si tělo prostě jásá a žádá další návštěvu :))) Děkuji."

,,Masáž od Nikol je jako návštěva koncertu. S tím rozdílem, že jste v roli nejen posluchače, ale i hudebního nástroje."

,,Letošní rok jsem si předsevzal, jako návrat do života. Hlavní úkol pro mě je zredukovat váhu na nějakou rozumnou mez a masáže beru jako potřebný doprovodný prostředek"

,,Masáž v soukromí a pohodlí domova si užívám  pravidelně. Je to neskutečný zážitek. Masáž je prováděna na vysoké profesionální úrovni s přihlédnutí na aktuální  stav těla. Všem doporučuji."

„Nikol Bartošová patří dle mého názoru jednoznačně k masérské špičce. Měla jsem možnost vzhledem k náročnosti mého povolání vyzkoušet mnoho různých druhů masáží a masérů nejen na Moravě, ale také v Praze. Jsem již několik let spokojenou a věrnou klientkou Nikol, která s ohledem na můj aktuální zdravotní i psychický stav zvolí vždy tu nejvhodnější možnost a způsob masírování. Vychází z individuality každého člověka a flexibilně reaguje na lidské tělo s přihlédnutím na znalosti a vědomosti, které v rámci své praxe neustále prohlubuje.“