On-line klub

Sladěná


Jóga je pro mne cesta k harmonii s přírodou.
Věřím, že skrze soulad s přírodními principy objevujeme sami sebe a stáváme se tak vyrovnanějšími a spokojenějšími bytostmi. Jak na těle, tak na duši.


Pak jsi tady správně!
Jako oslavu podzimní rovnodennosti otevírám soukromý on-line klub SLADĚNÁ.

Na co se můžeš v klubu těšit?

Něco navíc...

Proč se vydat na cestu jógy právě se mnou?

Budu k Vám upřímná. Dnes je opravdu vleký boom různých jóga programů. Je tedy z čeho vybírat, což je skvělé. Na drouhou stranu Vás to může pořádně zmást a ve finále i odradit. Já věřím ve vesmírnou přitažlivost. Že si do života přitahujeme takové příležitosti, které jsou právě pro nás ideální. A tak jste se možná „náhodou“ ocitli na mých stránkách…

Kdybych měla shrnout své lekce do jedinného slova, byla by to autentičnost. Snažím se vést hodiny v souladu s tím, kdo jsem, jaké uznávám hodnoty a čím žiji i mimo podložku. Protože náš život se odehrává především mimo podložku.

Jóga je spojení

Nikoliv dogma

Alespoň pro mne 🙂
Proto spojuji moudrost různorodých kultur do jednoho celku. Jako kořeny stromu vyúsťují v jeden silný kmen.
Strom života – Sefirot

Dotek

Rytmy přírody

Skrze světy

Chci do klubu

Členství jsem rozdělila do tří možností podle délky trvání. Přičemž při ročním předplatném máš jako projev důvěry 1 měsíc zdarma. Cena, kterou si nyní vybereš ti zůstává už napořád. Tedy dokud členství nezrušíš a opětovně se nepřihlásíš někdy později.

Členství se ti automaticky na konci období prodlouží a proběhne platba. Kdykoliv mi můžeš napsat a klub opustit, nejméně však 7 dní před jeho opětovným prodloužením, abych stihla vše technicky pořešit. 
A ať už se odhlásíš kdykoliv, přístup do klubu máš do posledního dne 🙂

3 měsíční členství

1350,-

6 měsíční členství

2700,-

12 měsíční členství

5400,-

4950,-