Hluboce relaxační rituál

Ponořte se do pomalých doteků a prožíjte naplno přítomný okamžik.

Hluboce relaxační rituál je zejména pro ty z vás, kteří cítíte potřebu nachvíli zastavit čas a s ním i proud myšlenek. Skrze pomalé a jemné doteky můžete cítit, jak se pomalu rozpouští přebytečné napětí, mysl se zklidňuje a vzniká tak prostor pro novou inspiraci.

Celé tělo je postupně vyživeno těmi nejkvalitnějšími rostlinnými oleji. Skrze uvědomělé doteky k jemněhmotným systémům těla (akupunkturní body, marmy, čakry, sefiroty,…) dochází postupně k harmonizaci bytosti jako celku. I přesto, že nejsou aplikovány žádné silové techniky, dochází k psychosomatickému efektu, tedy i k úlevě zatuhlých svalů.

Důraz je kladen na masáž obličeje (vč. pealingu a masky po domluvě) a hlavy až po konečky vlasů. Stejně tak na uvonění skrze masáž chodidel a dlaní.

Pro ty, kteří neumí odpočívat je rituál skvělou příležitostí se to naučit.
Pro ty, kteří odpočívat umí je rituál krásným nástrojem pro prohloubení své meditační praxe

Po hluboce relaxačním rituálu je důležité nikam nepospíchat a nechat tělo a mysl pomalouču probouzet v pohodlí lehátka. Proto je součástí rituálu též dostatek časového prostoru na dozvuk celé procedury. Třeba i půl hodiny. Klidně se můžete na chvíli „ztratit“ abyste našli něco nového 🙂

Cena:
1,5 hodinový rituál + relaxace/ 1800,-

Věnuji vám dostatek času před masáží pro zjištění všeho potřebného i po masáži pro sdílení vašich pocitů a plynulého dozvuku nad šálkem čaje…

Hýčkám vaše tělo a pleť českou certifikovanou přírodní kosmetikou Nobilis Thilia.

Objednávky přijímám telefonicky, mailem nebo prostřednictvím facebooku. Vzhledem k časové vytíženosti je problém se mi dovolat, proto, pokud se mi nedovoláte, prosím o sms a já Vám ráda zavolám zpátky.