Thajská masáž

To je kombinace speciálních masážních hmatů, důkladného protažení svalstva a uvolnění kloubů prostřednictvím jógových ásan. Někdy je thajská masáž nazývána jako jóga pro líné. Účinek jógových pozic je však neméně účinný jako při józe samotné.

Masáž se provádí na speciální široké podložce přímo na zemi. Podložka je vytvořena speciálně pro techniku thajské masáže a zaručuje tak pohodlí i při několika hodinové praxi.

Masáž je vždy prováděna komplexně, celotělově. I přes dodržování tradičních osvědčených postupů, přistupuji ke každému individuálně dle jeho aktuálního celkového stavu.

Thajská masáž se provádí přes oblečení. Proto si přichystejte pružné kalhoty (tepláky, legíny) a tričko (krátký/dlouhý rukáv nebo tílko).

Cena: 700,-/hodina
Počítejte s tím, že masáž trvá v rozmezí 2 – 3 hodin. Délka je vždy velmi individuální podle indikací pro danou chvíli a nelze předem přesně stanovit. Částečnou thajskou masáž nenabízím, neboť by nedošlo k jejímu komplexnímu účinku, který tuto techniku činí tak mimořádnou.

Příprava, následné balení a čas strávený na cestě za Vámi je již v ceně.

Masáže v pohodlí domova si můžete dopřát na trase Hranice – Valašské Meziříčí – Bystřice pod Hostýnem.
Doprava zdarma do vzdálenosti 25 km od mého bydliště (Rajnochovice), to je přibližně po města výše. Ráda za Vámi přijedu i do vzdálenějších koutů naší zemičky. Zde k ceně připočítávám 5,-Kč/km trasy tam a zpět. Vždy řešeno individuálně.

Objednávky přijímám telefonicky, mailem nebo prostřednictvím facebooku. Vzhledem k časové vytíženosti je problém se mi dovolat, proto, pokud se mi nedovoláte, prosím o sms a já Vám ráda zavolám zpátky.

Nikol Bartošová

WELLNESS SPECIALISTKA

Vítejte na mých stránkách, kde se s Vámi ráda podělím o moji cestu ke zdravému tělu a spokojené duši.

Najdete zde pouze mou vlastní zkušenost, kterou se můžete nechat inspirovat a obohatit.

Facebook
Mé služby pro Vás

Masáže