Healing Touch Tantra

Podle metodiky Mistra Edgara Samadhi Tantra

Zažijte Tantru v její čisté podobě a nechte rozvibrovat každou buňku svého těla
léčivou energií doteku, hudby a především přírody.
Tantra znamená tkanivo, složitou síť, ze které je utkán celý Vesmír. I my jsme součástí této energetické látky.
A stejně jako hvězdy a planety tvoří osnovu a útek této sítě, tak i buňky našeho těla. Uvědomělý dotek k fyzickým i jemněhomotným strukturám naší bytosti nám může pomoci se znovu spojit s Tantrou, prapodstatou Vesmíru a nastartovat samoléčebné procesy.

 

Náš duchovní učitel nám často kladl na srdce, že Tantra doteku není žádná masáž, ale umění. Umění vnímat, umění dotýkat se, umění dávat, umění žít. Tantra – tkanivo – osnova a útek, má stejnou symboliku jako Jin a Jang. Dvě polarity, ženskou a mužskou energii, světlo a tmu, život a smrt. Tantra není náboženstvím, ale spíše životní fylozofií, učením o životě, jak žít v souladu s přírodou, jejími rytmy a cykly. Jejímy protipóly, které máme všichni v sobě, a které máme v sobě usmířit a přivést do harmonie. Proto vše, co dělám, prostupuje Tantra, i každkou jinou masáž. Nabízím však i Healing Touch Tantru v její čisté podobě, jak mě ji naužili moji učitelé s trochou i mého osobního koření…

Jak Healing Touch Tantra probíhá

Úplně na začátek musím říct, že se nejedná o erotickou masáž. Ani erotickou masáž s nádechem ezoteriky. Ne.
Píšu to z důvodu zprofanovanosti a nepochopení pojmu Tantra ve společnosti. Kdokoliv touží po masáži pohlaví, nechť hledá jinde. Děkuji.

Přesto. Tantra ctí sexuální energii jako něco, co nám dalo život a co je tedy podstatou všeho.
Celý náš život, cokoliv děláme tedy vychází z naší sexuální energie, základu života. Snad to píšu srozumitelně 🙂

Léčivý dotek Tantry Vám může pomoci rozproudit sexuální energii, která bývá částo potlačována nebo naopak dnešními médii doslova znásilňována, rozvést do celého těla. Ne jako něco, co nás má na chvíli vzrušit a následně vyčerpat, ale naopak, nabít a pomoci uzdravit a zahojit naše rány.

 

Jak tedy setkání s Léčivým dotekem Tantry probíhá

Délka a cena Healing Touch Tantry

Délka setkání od chvíle, kdy k Vám příjdu do rozloučení je cca 3 hodiny
Celý proces je moc důležitý, ale pro představu, samotná masáž může být v rozmezí 1,5 – 2,5 hodin. Někdy je potřeba více toho, jindy onoho…
Cana Healing Touch Tantry je 900,-/hod

Masáže v pohodlí domova si můžete dopřát na trase Hranice – Valašské Meziříčí – Bystřice pod Hostýnem.
Doprava zdarma do vzdálenosti 25 km od mého bydliště (Rajnochovice), to je přibližně po města výše. Ráda za Vámi přijedu i do vzdálenějších koutů naší zemičky. Zde k ceně připočítávám 5,-Kč/km trasy tam a zpět. Vždy řešeno individuálně.

Objednávky přijímám telefonicky, mailem nebo prostřednictvím facebooku. Vzhledem k časové vytíženosti je problém se mi dovolat, proto, pokud se mi nedovoláte, prosím o sms a já Vám ráda zavolám zpátky.