Cesta za bylinkami

Miluji byliny, obzvláště ty, které si rostou sami bez náší pomoci. Ráda bych se s Vámi podělila o tuto moji velkou lásku a inspirovala Vás k jejich sběru, užívání. Vězte, že nejsem žádná bába kořenářka, ale spíše objevovatelka již objeveného. Nalezitelka již nalezeného, ale možná pro mnohé z nás ztraceného kdesi v historii našich rodů, generaci našich rodičů.

Buďte si jistí, že nenosím v hlavě všechny odborné popisy léčivek, ale čerpám z chytrých knih z mojí poličky. A zde najdete to nejpodstatnější z nich.

Baví mne zkoumat, prociťovat léčivé účinky té oné bylinky sama na sobě a následně zjišťovat pravdy, úhly pohledů výborných bylinářů jako je třeba Rakušanka Maria Treben.

Více než enecyklopedný popis, chci s Vámi sdílet moji cestu ke každé již znovuobjevené bylince. To, jak se mi připletla do života, co pro mne vnitřně znamená, jaké poselství mi předává. Já totiž věřím a cítím, že každá bylinka je živoucí bytostí se svým posláním, svým příběhem. Nikoliv pouhá směs chemických látek, které nám mohou být ku prospěchu.

Kéž všichni najdeme čas na cestu za bylinkami!Nikol Bartošová

WELLNESS SPECIALISTKA

Vítejte na mých stránkách, kde se s Vámi ráda podělím o moji cestu ke zdravému tělu a spokojené duši.

Najdete zde pouze mou vlastní zkušenost, kterou se můžete nechat inspirovat a obohatit.

Facebook
Mé služby pro Vás

Masáže