Satsang

Setkání v tvém srdci


Pak je tento Satsang právě pro tebe…

Satsang znamená doslova pobývání v pravdě. A já ti ukážu svoji cestu do hlubin srdce.

Představ si, že...

Co tě čeká

Vydáme se společně na cestu, kterou jsem rozčlenila na 3 části. Tempo je na tobě. Jestli půjdeš klidným krokem, tvořivě ji protančíš nebo proběhneš. Hloubku, délku a intenzitu určuje tvá otevřenost, životní situace i touha po poznání sebe sama.

Cesta do nitra

Ásanová praxe

Náda jóga

Čekají tě také pracovní listy, pro větší ukotvení a integraci všeho prožitého

Proč se vydat na cestu jógy právě se mnou?

Budu k Vám upřímná. Dnes je opravdu vleký boom různých jóga programů. Je tedy z čeho vybírat, což je skvělé. Na drouhou stranu Vás to může pořádně zmást a ve finále i odradit. Já věřím ve vesmírnou přitažlivost. Že si do života přitahujeme takové příležitosti, které jsou právě pro nás ideální. A tak jste se možná „náhodou“ ocitli na mých stránkách…

Kdybych měla shrnout své lekce do jedinného slova, byla by to autentičnost. Snažím se vést hodiny v souladu s tím, kdo jsem, jaké uznávám hodnoty a čím žiji i mimo podložku. Protože náš život se odehrává především mimo podložku.

Sdílení žen, které již absolvovaly některou praxi se mnou

Jak to bude probíhat?

Jakmile si Satsang zakoupíš, přijdou ti přihlašovací údaje do členské sekce kurzu a můžeš začít. Přístup ke všem částem máš celý rok, takže máš spoustu prostoru pro praxi a prohlubovat tak svoji cestu do středu srdce.