Masáže v pohodlí domova

Nabízím celostní masáže - dotekovou terapii s individuálním přístupem, včetně masáží pro nastávající maminky. Každá bytost je jedinečná se svými pocity, fyzickým a psychickým zdravím. Proto je i každá masáž vedena jedinečným způsobem pro danou chvíli a potřeby klienta. Již nenabízím nepřeberné množství masážních technik, ale opravdu účinnou masáž složenou z toho nejlepšího právě pro Vás.

Moje masáže jsou především o celostním přístupu, tedy vnímání klienta kompaktně se všemi úrovněmi bytosti – fyzická, psychická a spirituální. A to i v případě přijde-li ke mně „jen“ pro uvolnění ztuhlých svalů. Protože ona ztuhlost je neoddělitelně spojena s myslí.

Každá masáž, setkání je unikátní. Procedúra vzniká na základě komunikace a pozorování. Celý proces je utvářen teď a tady.

Nikol
Díky zkušenostem, studiu anatomie a orientální medicíny, tak můžu utvářet masáž odpovídající Vašim fyzickým i psychickým potřebám pro danou chvíli. Společně si projdeme Vaše zdravotní
omezení, pobavíme se o Vašich potřebách a na základě všech poznatků Vám navrhnu způsob řešení. Pokud jste otevření představě, že vše souvisí se vším, ráda Vám ukážu psychosomatický či spirituální pohled na Vaše obtíže.  Masáž si mohou dopřát i ženy v těhotenství.

Celostní masážní péče může zahrnovat:

 • Aromaterapie kompozicí vůní s účinky vhodnými právě pro Vás
 • Masážní péče bio rostlinnými oleji od certifikované české značky Nobilis
 • Promasírování zatuhlého svalstva
 • Čínská masáž Tuina
  – působení na akupresurní body
  – baňkování
  – masáž Gua Sha destičkou
 • Prvky thajské masáže
 • Reflexní masáž chodidel, rukou, hlavy a obličeje
 • Mantra jóga – léčivé vibrace zpěvu prohlubující relaxaci
 • a další techniky Vám na míru…

Cena:
400,-/30minut
700,-/60minut

Celotělová masáž trvá 90 – 120 minut podle indikací pro danou chvíli. Je možné se domluvit na přesném čase, který nechcete abych překročila nebo souhlasíte s komplexní péčí bez přesného časového ohraničení tak, abych mohla o každou část těla pečovat co nejdůkladněji a masáž tak byla opravdu efektivní pro individuální potřeby Vašeho těla.

Částečná masáž trvá nejčastěji 30 -60 minut a skládá se z masáže vybraných partií těla dle Vašich potřeb či mého doporučení. Nejčastěji jde o důkladnou masáž zad a šíje buďto samostatně nebo v kombinaci s dálšími partiemi.

 Příprava, následné balení a čas strávený cestou k Vám je již v ceně setkání. Objednáte-li se na hodinovou masáž, čas masážní péče je plnou hodinu.

Mobilní masáže si můžete dopřát na trase Hranice – Valašské Meziříčí – Bystřice pod Hostýnem.
Doprava zdarma do vzdálenosti 25 km od mého bydliště (Rajnochovice), to je přibližně po města výše. Ráda za Vámi přijedu i do vzdálenějších koutů naší zemičky. Zde k ceně připočítávám 5,-Kč/km trasy tam a zpět. Vždy řešeno individuálně.

Objednávky přijímám telefonicky, mailem nebo prostřednictvím facebooku. Vzhledem k časové vytíženosti je problém se mi dovolat, proto, pokud se mi nedovoláte, prosím o sms a já Vám ráda zavolám zpátky.

Nikol Bartošová

WELLNESS SPECIALISTKA

Vítejte na mých stránkách, kde se s Vámi ráda podělím o moji cestu ke zdravému tělu a spokojené duši.

Najdete zde pouze mou vlastní zkušenost, kterou se můžete nechat inspirovat a obohatit.

Facebook
Mé služby pro Vás

Masáže