Mantra masáž

Zažijte hlubokou meditativní relaxaci při mantra masáži v pohodlí Vašeho domova.

Jedná se o mantrový masážní rituál, jehož unikátnost spočívá v živém zpívání posvátných manter za doprovodu jemných, ale velmi účinných doteků na akupunkturní body v kombinaci s hmaty speciálně pro dokonalé uvolnění.

Ve všech kulturách světa se vyskytují národní písně, popěvky, melodie, které mají sloužit k potěše a pozvednutí ducha. Jsou to posvátné texty, nejčastě nazývané jako mantry. Jejich autoři jsou dávno zapomenuti, ale zajisté to byli lidé naslouchající hlasům přírody a žijící s ní v harmonii.

Takovéto písně nemají za úkol vyvolávat bouřlivé emoce, tak jako hudba současnosti, ale naopak zklidnit a přiblížit tak k sobě samému. Každé písmenko, každá slabika nesou svůj energetický zvukový vzorec a při zpěvu i poslechu na nás působí svým specifických způsobem, specifickou vibrací. Tyto vibrace prostupují naším organismem a harmonizují jej.

V kombinaci s vědomými doteky na akupunkturní body a speciálními hmaty tak vzniká dokonalá energetická lázeň pomáhající uvolnit mysl od neustálého toku rušivých myšlenek.

Každá mantra masáž je jedinečná tak, jako každé nové setkání.
Zpívám mantry speciálně pro Vás!

Přijměte pozvání k tomuto nevšednímu zážitku, relaxaci, chcete-li meditaci.
Pociťte energii manter v každé buňce svého těla.

Mantra masáž probíhá na speciální masážní žiněnce v pohodlí Vašeho domova.

Délka: 90 – 120 minut (vždy velmi individuální)
Doporučuji si po rituálu neplánovat žádnou výraznou aktivitu. Tělo může být příjemně unavené, proto je potřeba dát si dostatek času na ,,probuzení“

Cena: 1500,-

Masáže v pohodlí domova si můžete dopřát na trase Hranice – Valašské Meziříčí – Bystřice pod Hostýnem.
Doprava zdarma do vzdálenosti 25 km od mého bydliště (Rajnochovice), to je přibližně po města výše. Ráda za Vámi přijedu i do vzdálenějších koutů naší zemičky. Zde k ceně připočítávám 5,-Kč/km trasy tam a zpět. Vždy řešeno individuálně.

Objednávky přijímám telefonicky, mailem nebo prostřednictvím facebooku. Vzhledem k časové vytíženosti je problém se mi dovolat, proto, pokud se mi nedovoláte, prosím o sms a já Vám ráda zavolám zpátky.

Nikol Bartošová

WELLNESS SPECIALISTKA

Vítejte na mých stránkách, kde se s Vámi ráda podělím o moji cestu ke zdravému tělu a spokojené duši.

Najdete zde pouze mou vlastní zkušenost, kterou se můžete nechat inspirovat a obohatit.

Facebook
Mé služby pro Vás

Masáže